#1 2010-12-25 02:10:26

Hikaru

http://i55.tinypic.com/2ikayk1.png

18868824
Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 213
Punktów :   

Powstanie Świata Ninja.

Powstanie Świata Ninja.

Dawno, dawno temu żyło sobię 5 braci.Każdy znich był znakomitym ninją i posiadał specjalne zdolności.Pierwszy z nich posiadał władzę nad piaskiem, drugi zaś posiadał władzę nad deszczem, trzeci był utalentowany w władaniu błyswawicami, czwarty z rodzeństwa władał skałami ostatni i najmłodszy z nich nie posiadał żadnej zdolności i był traktowany jako najsłabszy z rodziny przez swoich braci.Kiedy przyszedł czas żeby każdy z nich założył wioskę, powstały 4 piękne osady zwane:Kumo-Gakure, Suna-Gakure, Iwa-Gakure i Kiri-Gakure. Piąty brat poszukiwał terenu na wioskę lecz go nie znalazł, więc powrócił do ojczystych ziem. Gdy zwaitał u progu swojego domostwa zobaczył ojca. W szybkim tępie klęknoł przed nim i powiedział "Ojcze pomóż mi, wszycy z moich braci założyli już swoje osady lecz ja nie !".Ojciec pokiwał głową i powiedział "Byłeś moim najlepszym i najbardziej uzdolnionym synem wiem że w jakis sposób sobie poradzisz". Hidetora tak miał na imię piąty brat rzekł "Ojcze nie breć zawsze ja odwalałem brudna robotę za moich braci, pomimo moich ciężkich trenningów oni nadal byli w lepszej formie !". Ojciec uśmiechnoł się do syna "Nie w sile jest potęga lecz w determinacji i wiedzy !".Gdy to usłyszał że jego tatko chciał aby jego siła była równa wiedzy wzruszył się. Chłopiec uśmiechnoł ze łzami w oczach i powiedział "Tato jestem ci strasznie wdzięczny za to co dlamnie zrobiłeś, lecz przepraszam cię za to że tego nie zauważałem i nie doceniałem !" poczym odszedł. Po odwjściu piątego syna powstała wioska który była nie tylko duża ale i piękna ta osada została nazwana Konocha-Gakure. Dotychczas wszystkie wioski słyną z świetnie wyszkolonych ninja.


http://i54.tinypic.com/vg1md5.png

Offline

 

#2 2010-12-26 08:41:09

Sesure

http://i55.tinypic.com/2ikayk1.png

Zarejestrowany: 2010-12-10
Posty: 135
Punktów :   

Re: Powstanie Świata Ninja.

Blee... Ile błędów. Pozwoliłem sobie poprawić, nie zmieniałem fabuły, tylko interpunkcja itd.:

Dawno, dawno temu, żyło sobie 5 braci. Każdy z nich był znakomitym ninja i posiadał specjalne zdolności. Pierwszy z nich posiadał władzę nad piaskiem, drugi zaś posiadał władzę nad deszczem, trzeci był utalentowany w władaniu błyskawicami, czwarty z rodzeństwa władał skałami, a ostatni i najmłodszy z nich nie posiadał żadnej zdolności i był traktowany jako najsłabszy z rodziny przez swoich braci. Kiedy przyszedł czas żeby każdy z nich założył wioskę, powstały 4 piękne osady zwane: Kumo-Gakure, Suna-Gakure, Iwa-Gakure i Kiri-Gakure. Piąty brat poszukiwał terenu na wioskę lecz go nie znalazł, więc powrócił do ojczystych ziem. Gdy zawitał u progu swojego domostwa zobaczył ojca, w szybkim tempie klęknął przed nim i powiedział:
"Ojcze pomóż mi, wszyscy z moich braci założyli już swoje osady lecz ja nie!"
Ojciec pokiwał głową i powiedział:
"Byłeś moim najlepszym i najbardziej uzdolnionym synem, wiem, że w jakiś sposób sobie poradzisz." Hidetora, tak miał na imię piąty brat rzekł:
"Ojcze nie bredź tak, zawsze ja odwalałem brudna robotę za moich braci, pomimo moich ciężkich treningów, oni nadal byli w lepszej formie!"
Ojciec uśmiechnął się do syna:
"Nie w sile jest potęga lecz w determinacji i wiedzy!"
Gdy to usłyszał że jego tatko chciał, aby jego siła była równa wiedzy, wzruszył się. Chłopiec uśmiechnął ze łzami w oczach i powiedział:
"Tato, jestem ci strasznie wdzięczny za to, co dla mnie zrobiłeś, lecz przepraszam cię za to, że tego nie zauważałem i nie doceniałem!"
Po czym odszedł. Po odejściu piątego syna powstała wioska, która była nie tylko duża, ale i piękna, ta osada została nazwana Konoha-Gakure. Dotychczas wszystkie wioski słyną z świetnie wyszkolonych ninja.

Poza tym jest dużo błędów, opisuj dokładniej uczucia Hidetory, np. "powiedział ze łzami w oczach". Po drugie:

Hikaru napisał:

Każdy z nich był znakomitym ninja i posiadał specjalne zdolności.

Przecież napisałeś, że ten ostatni nie ma żadnych zdolności.

No i tyle.

Offline

 
TOP50 Gry
Buttony
Toplisty

Najlepsze gry via www - rpg online!

PBF - Toplista gier PBF

Toplista Anime
The Best of PBF
Toplista gier PBF


PBF - Toplista gier PBF
Gra Fairy Tail

Image and video
hosting by TinyPic
Tomiji: 34016860

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-the-setting-dawn.pun.pl www.ziemsu2012.pun.pl www.lek.pun.pl www.gildia1.pun.pl www.najlepszebeagle.pun.pl